סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 
 

כתבות


כיצד למצוא חופשת סקי משתלמת?

צוות סקי ביד, 30-07-2013


אצל רבים הפכו חופשות סקי לדבר שבשגרה. בשל העובדה שהיום קל יותר מאי פעם לצאת לחופשת סקי בזול, ובשל העובדה שהיום מוצעות חבילות סקי רבות אשר מציעות אטרקציות ושירותים שונים, אשר לא בהכרח קשורים להחלקה במורד מדרון תלול ומושלג, הפכה חופשת הסקי בקרב רבים לחופשה לכל דבר, אליה יוצאים כשמגיע החורף (ואצל רבים בכל פעם שמגיע החורף). הריבוי העצום של מבצעי סקי וחבילות סקי שונות אשר מוצעות בחברות שונות, יכול לגרום לבלבול בקרב אדם אשר מעוניין לצאת לחופשת סקי בזול. מאמר זה בא לנסות לעזור באמצעות מתן מענה לשאלה, היכן כדאי לחפש מבצעי סקי?

 

חיפוש דרך סוכנות נסיעות

ברור מאליו שהחיפוש הטוב והמקיף ביותר אחר חופשת סקי זול לא צריך לכלול בהכרח ביקור אצל סוכני הנסיעות. הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר היא חיפוש אינטרנטי. בימינו כל סוכנות נסיעות אשר מכבדת את עצמה, מתחזקת אתר אינטרנט מפורט אשר בו מוצעות החבילות השונות אשר מוצעות בחברה. אפשרות אחת לחיפוש סקי זול, היא להיכנס לאחד מן האתרים של סוכנויות התיירות המוכרות לכם, ולהתחיל לחפש מבצעי סקי. חיפוש בצורה זו אחר מבצע סקי, יכול להוביל תוצאות, אך קשה להגיד שמדובר בחיפוש יעיל. התמקדות באתר של סוכנות אחת, או שתיים, או אפילו שלוש, יציב מולכם בסופו של דבר, תמונת מצב מוגבלת מאוד בנוגע למבחר הגדול של מבצעי סקי אטרקטיביים אשר קיימים ברשת, והחבילות הרבות אשר מציעות סקי זול.

 

חיפוש באמצעות פורטלי תיירות

דרך נוספת לחיפוש מבצעי סקי באינטרנט היא שימוש בפורטלים אשר מתמחים בתיירות. לעומת אתרי אינטרנט של סוכנויות, פורטלי תיירות מציעים מבחר גדול יותר של חבילות נופש, מטעם סוכנויות רבות יותר. היתרון הגדול והבולט בשימוש בפורטלים הוא שהתמונה אשר עומדת לנגד עיניכם בנוגע לחבילות סקי בזול, גדולה ורחבה יותר. החיסרון הוא, שפורטלים אלו לאו דווקא מתמחים בחופשות סקי. על מנת לבחור בחופשת סקי בזול, ולהכריע בין חבילה זו או אחרת, חשוב לקבל, לצד המידע האינפורמטיבי הכללי בנוגע לאופי החבילות מחיריהן, מידע מקצועי אשר ממנו ניתן לדעת, על מה באמת מדובר ומה באמת כוללת חבילה זו או אחרת אשר מתהדרת בתואר חבילת מבצע סקי.

 

 

שימוש בכלים מקצועיים

בכדי לבחור חבילת חופשה באופן מושכל, כדאי להיעזר בחומרים מקצועיים. לרשותכם עומדים שני כלים מקצועיים אשר יעזו לכם להכריע לטובת מבצע סקי כזה או אחר. הכלי הראשון הוא פורום סקי וסנובורד בתפוז. בפורום סקי וסנובורד ניתן לקבל מידע רב מחובבי סקי אשר מציגים מהתרשמויותיהם וחוויותיהם מחופשות הסקי אליהן יצאו. אפשרות נוספת אשר קיימת בפורום היא האופציה שלכם להעלות שאלות ולהתייעץ עם חובבי סקי אחרים על טיבו של מבצע סקי כזה או אחר. פורום סקי וסנובורד בתפוז מציג בפניכם "גלריית מומחים" אשר תעזור לכם לבחור את חבילת החופשה המושלמת בה תוכלו ליהנות מחוויית סקי בזול.

 

כלי נוסף וחשוב מאין כמוהו הוא  האתר skibid.co.il. סקי-ביד הוא אתר אשר התמחותו היא בחופשות סקי. לצד המידע הרב והמעודכן אשר קיים באתר על מבצעי סקי המוצעים בשוק, מציע האתר פונקציות נוספות. בסקי-ביד תוכלו למצוא סקירה על טיבם של פורטלי תיירות אחרים, והמלצות בנוגע להתנהלות איתם, כמו כן, האתר מציע אפשרות להשוות בין אתרי סקי שונים, ולחפש מבצע סקי ברשת על סמך נתונים אינדיבידואלים. באמצעות השימוש בכלים מקצועיים כדוגמת סקי-ביד תוכלו לבחור את החופשה המתאימה לכם, תוך היעזרות במומחים הגדולים ביותר שיכולים לעמוד לרשותכם. השימוש בסקי ביד הופך את עבודת החיפוש, לפשוטה ויסודית יותר מאי פעם.


דירוג גולשים 3.1

חיפוש חבילת סקי


מדינה מועדפת
אתר מועדף


טופס להזמנת חופשת סקי


  מדינה: 

  אתר: