סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 
 

כתבות


חופשת סקי עם הילדים

צוות סקי ביד, 01-02-2010


כשיושבים לתכנן חופשת סקי עם הילדים יש נקודות נוספות לבדיקה, מעבר לתכנון חופשת סקי רגילה.
בחופשת סקי עם ילדים, חשוב לנו שתהיה מסגרת מתאימה לילדים באתר הנבחר, יחד עם התנאים שאנחנו, כגולשים, מחפשים.
 

מה לבדוק כאשר יוצאים לחופשת סקי עם ילדים?

 1. וודאו כי אין הגבלת גיל באתר, יש אתרים עם כניסה חינם לילדים- בדקו אותם. הביאו איתכם תעודות שמוכיחות את גיל הילדים לקבלת ההטבות.
 2. חפשו חבילות המותאמות למשפחות, בחרו אתר בו המלון קרוב ככל הניתן לאתר הגלישה, זה מאוד יקל על סחיבת הציוד והילדים.
 3. וודאו כי יש באתר ציוד מיוחד לילדים- עדיף לא לקנות חליפה אלא לשכור כי בעוד שנה היא כבר תהיה קטנה מידי. בנוסף, על ילדים חלה חובה לחבוש קסדה (למרות שאנחנו ממליצים גם למבוגרים), וחשוב שהקסדה תהיה בגודל המתאים.
 4. וודאו כי קיימת באתר שמרטפייה (day care)- באתרים רבים ניתן למצוא שמרטפייה לזאטוטים הקטנים, אלה שעדיין לא גדולים מספיק בשביל לעלות על מגלשיים.
 5. בדקו אפשרות לקייטנת סקי - שיעורי סקי פרטיים או בקבוצות, המותאמים לילדים. לרוב המדריכים דואגים גם לציוד המתאים לפי גיל ורמת הילד הגולש.
 6. וודאו שיש באתר פעילויות גם מעבר לשעות הגלישה, וכאלה שמתאימות לכל הגילאים, החל מהקטנים ועד לבני-נוער.
 7. לגבי שפה זרה - ניתן למצוא חבילות לקייטנות סקי מהארץ והיתרון שלהן הוא שההדרכה תיעשה בעברית, מה שכנראה יהיה נוח יותר לילדים קטנים. אם אתם הולכים על האופציה הזאת, נסו לארגן קבוצה גדולה כדי להוריד עלויות. למי מכם שמתכנן לבד את החופשה, ההדרכות יהיו באנגלית במקרה הטוב ובשפה המקומית במקרה הרע. אז חשוב לוודא זאת לפני ההזמנה ולהתאים את ההדרכה לילדים שיודעים אנגלית.
 8. אם אין אפשרות להדרכה בעברית והילד לא יודע את השפה, לקראת החופשה למדו אותו מילים בסיסיות שיוכל להבין את המדריך ככל האפשר. ניתן גם לקחת כמה שיעורים בארץ (בחרמון או בסקימולטור) כדי שההכרות הראשונית של הילד עם הגלישה תהיה בשפה שלו ובסביבה מוכרת.
 9. כמו שאתם מכינים את הגוף שלכם לחופשה- הכינו את הילדים. רצוי להעלות את הכושר הגופני לקראת החופשה, אפשר לקחת אותם לסקימולטור ולבצע תרגילים של קואורדינציה וגמישות, מה שיפחית את הסיכוי לכיווצי שרירים ופציעות.
 10. חופשה משפחתית היא לרוב יקרה יותר, לכן עדיף לנסוע לקראת סוף העונה או בתחילתה ולא בשיאה. עם זאת, חשוב לוודא כי הפעילויות המתאימות קיימות בזמנים שאתם רוצים, יש הרבה אתרים בהם פעילויות לילדים קיימות רק בשיא העונה ולא בסופה.
 11. אל תשכחו את ביטוח הנסיעות, התאימו אותו לכם ולילדים.
 12. בנוסף לכל הנ"ל ישנן נקודות חשובות נוספות בתכנון חופשת סקי, עליהן תוכלו לקרוא בטיפ "איך בוחרים חופשת סקי".
 
חופשה נעימה!

דירוג גולשים 3.1

חיפוש חבילת סקי


מדינה מועדפת
אתר מועדף


טופס להזמנת חופשת סקי


  מדינה: 

  אתר: