סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 

סקי בארה"ב

ארה"ב


 

אמריקאים תמיד האמינו שמה שיותר גדול, כנראה יותר טוב, והם לא פסחו על אתרי הסקי שלהם עם האמונה הזאת. אתרי הסקי בארה"ב גדולים, מגוונים ומספקים את כל צרכיהם של הגולשים בצורה הטובה ביותר.
מרחבי הגלישה באתרי הסקי בארה"ב בלתי נתפשים בגודלם ובגיוון המסלולים שלהם, והם פונים לקהל רחב - משפחות, צעירים וזוגות.  

 
בארה"ב תמצאו אתרים גדולים ומפורסמים כמו Aspen, שמציע לא רק מאות ק"מ של מסלולים מגוונים, אלא גם אפשרות להיתקל בסלבריטי ברחוב, אתרים מאתגרים כמו Jackson Hole שידוע במסלולים התלולים שלא נועדו לגולשים פחדנים ועוד אתרים רבים ומגוונים. אתרי סקי בארה"ב מתאימים גם לגולשים מתחילים, אשר מתנסים בגלישה לראשונה. ארצות הברית היא יעד יקר שגם הטיסה אליו אורכת שעות רבות. בדרך כלל, כאשר מתכננים טיסה לארה"ב הוא נמשך מספר שבועות, שכן מדובר ביבשת שיש בה אין סוף אפשרויות. מומלץ מאוד לשלב חופשת סקי בארה"ב בטיול שלכם וליהנות מחוויה מיוחדת במינה.
 

אתרי סקי בארה"ב

 
כפי שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, אתרי סקי בארה"ב יש בשפע. אם אתם מחפשים אתר סקי עבור חופשת סקי בארה"ב, אחד מהאתרים המומלצים ביותר הוא כאמור אתר הסקי המפורסם אספן. אמנם מדובר על חופשת סקי בארה"ב לא ממש זולה, אך היא בהחלט מצדיקה את המחיר. האתר, המתנשא לגובה מקסימלי של 3417 מטרים, מציע 76 מסלולי סקי מקצועיים ויפיפיים לכל רמה אפשרית. מסלולי הגלישה פרושים על פני ארבעה הרים שונים, כאשר כל הר מתאים לגולשים ברמות שונות – מתחילים, בינוניים, מקצועיים וכדומה. מלבד העיסוק בספורט מציע האתר פארקי סנובורד ייחודיים, מסעדות משובחות, מועדונים יוקרתיים, אופרות ופעילויות תרבות, טיפולי ספא ואפילו גני ילדים.

 

גם הג'קסון הול מומלץ ביותר עבור חופשת סקי בארה"ב. מדובר באתר מרהיב ביופיו, המציע לגולשים בו אתגרים מיוחדים ונועזים. האתר מיועד בעיקר לגולשים מנוסים, והוא מציע לא פחות מ-116 מסלולי גלישה ייחודיים, המגיעים לגובה מקסימלי של 3185 מטרים. האתר מאפשר אירוח באווירה כפרית או עירונית, שלל פעילויות ואטרקציות בילוי, וכל מה שצריך על מנת שהחופשה שלכם תהיה מושלמת מכל בחינה.  

 

אתר סקי בארה"ב שנחשב גם הוא לפופולארי מאוד הוא קי סטון, שנחשב לאידיאלי במיוחד עבור חופשות משפחתיות. מדובר באתר סקי בארה"ב שיש בו הכל, כולל אירוח מצוין, חיי לילה הכוללים הופעות, מועדונים ומסיבות אל תוך הלילה, מגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה ועוד. מבחינת גלישה, מציע האתר 121 מסלולי גלישה לכל רמה, הפרושים על פני 2800 ק"מ של שלג לבן ומשובח. באתר ניתן לגלוש גם בשעות הלילה. מתקני הסקי והסנובורד הם מיוחדים במינם ומתאימים לגילאים שונים. חופשת סקי בארה"ב באתר הסקי קי סטון, ללא ספק מבטיחה חופשה מלאה בשלל פעילויות, אתגרים וכיף.

 

ויזה לארה"ב

טיול סקי לארה"ב מחייב הוצאת ויזה לארה"ב, בין אם הטיול קצר או ארוך ובין אם אתם עתידים להכנס לתחומי ארצות הברית מכל סיבה שהיא, אתם חייבים שתהיה לכם אשרת כניסה מתאימה בתוקף. במידה וזהו טיול הסקי הראשון שלכם בארצות הברית כדאי שתקחו בחשבון שתהליך הוצאת הויזה אורך כחודש, בעיקר בעונות העמוסות בשנה (בקיץ ובחגים). כל אזרח ישראלי מחוייב בויזה. לישראלים בעלי דרכון אירופאי של אחת ממדינות האיחוד, פרוצדורת הוצאת הויזה פשוטה יותר ואינה דורשת ראיון בשגרירות. כמו כן, ילדים מתחת לגיל 14 ומבוגרים מעל גיל 79 זקוקים לויזה ככל אזרח ישראלי אחר, אך גם הם אינם נדרשים להגיע לראיון בשגרירות. לקבלת סיוע בהוצאת ויזה לארה"ב תוכלו להעזר בשירותי חברת ezvisa. לאחר שהויזה מאושרת אפשר לארוז מזוודות ולעלות על טיסה לארה"ב!


 
אתרי סקי בארה"באספן / Aspen
ברקנרידג' / Breckenridge
ג'קסון הול / Jackson Hole
הוונלי / Heavenly
וייל / Vail
ממוט מאונטיין / Mammoth Mountain
נורת'סטאר / Northstar
פארק סיטי / Park City
קופר מאונטיין / Copper mountain
קי סטון / Keystone
קרסטד ביוט / Crested Butte