סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 


גולש יקר,

אי שם בשלהי הקיץ כמו כל אחד מאיתנו, אוהבי שלג מושבעים או מי שעוד יהפוך לכזה , מקבל את החשק העז לשלג. כל אחד מאיתנו מתחיל במסע המפרך בלמצוא את החופשה החלומית בשבילו, ובשביל אותם אנשים שעושים לו את החופשה לחלומית באמת. מסע זה, הכולל גלישה בין אתרי האינטרנט השונים, עיון בחוברות סקי, התמקחות עם סוכני הנסיעות, השוואת מחירים וחשבון טלפון כבד – גוזל מכולנו, זמן רב שנובע מאהבתנו המטורפת לשלג ולספורט הנחשק שאותו אנו עושים לתקופה כה קצרה, והוא חלק בלתי נפרד מחיינו.

אנחנו, צוות ,skibid הקמנו אתר בשבילך הגולש. Skibid נותן לך כלי חדש שיעזור לך לבחור את חופשת הסקי/סנובורד המתאימה והמשתלמת ביותר עבורך. אנחנו, 4 גולשים, ביצענו מחקר מקיף ויסודי על אתרי סקי שונים ברחבי העולם, וממשיכים לבצע מחקר זה ברגעים אלה.

האינפורמציה שאספנו עבורך יורדת לפרטי פרטים שמטרתם לבנות לך את התמונה הנרחבת ביותר על אתרי הסקי השונים ברחבי העולם (מזג אוויר עדכני, מפות האתר, מספר מסלולים, מעליות ועוד). האינפורמציה מרכזת במקום אחד, בצורה נוחה וידידותית , את מירב הנתונים החיוניים עבור הגולש המחפש לצאת לחופשת סקי אולטימטיבית עבורו ועבור היקרים לליבו.

כגולשים לגולשים, אנו רוצים לערב אתכם! האתר פתוח לדירוגכם, ודעתכם חשובה לנו . אנו עומלים ונמשיך לעמול על פיתוח כלים שונים, בכדי לעזור לך ולנו לבחור את החופשה המתאימה ביותר באחד מאתרי הסקי השונים בכל ימות השנה.

מקווים שתהנו מהשלג בכל אשר תגלשו!

צוות Skibid

חיפוש חבילת סקי


מדינה מועדפת
אתר מועדף


טופס להזמנת חופשת סקי