סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 

סקי בארגנטינה

ארגנטינה


אתרי הסקי בארגנטינה מתפרשים בין כרמי היין של מנדוסה ועד לעיר הדרומית ביותר בעולם - אושוויה.
חווית הסקי בארגנטינה נמשכת הרבה אחרי שעות סגירת המעליות - הארגנטינאים אוהבים לחגוג, והם גם יודעים איך לעשות את זה בסטייל - ארוחת ערב לא מתחילה לפני 23:00, המועדונים לא נפתחים לפני חצות ולא נסגרים לפני 06:00 בבוקר.  אתרי הסקי בארגנטינה מציעים מגוון רחב של אפשרויות גלישה, גם סקי וגם סנובורד ובכל הרמות מרביתם מאפשרים גלישה ski in/ski out. אתרי הסקי בארגנטינה ברובם מודרניים ומספקים מערכת מעליות טובה ומהירה, מסלולים מטופחים ושירותים מצוינים לגולשים.
בתיה"ס לגלישה באתרי הסקי בארגנטינה נחשבים לטובים, אבל אל תצפו מהמדריכים לדעת תמיד אנגלית.


אתרי הסקי בארגנטינה יכולים להתאים לכל הגולשים, גם אם אתם גולשים מתחילים, מקצועיים או משפחות גולשות. המרחקים בארגנטינה מאוד גדולים, אז אם אתם לא משתמשים בטיסות פנים היו מוכנים לנסיעות ארוכות (זמן ההגעה בין בואנוס איירס הבירה לברילוצ'ה, למשל, הוא כ-20 שעות). התחבורה באמצעות האוטובוסים לנסיעות ארוכות, מאוד נוחה בארגנטינה, האוטובוסים מאובזרים בכיסאות מרווחים ונוחים, טלוויזיות, שירותים ולרוב הכרטיס כולל גם ארוחות. מומלץ לקחת נסיעות לילה.


 

ארגנטינה היא מדינה שמציעה הרבה מעבר לחופשות סקי, כך שתוכלו לשלב את החופשה בטיולים רגליים, טיולי ג'יפים ועוד אטרקציות רבות. הארגנטינאים ידועים, כאמור, כעם שמח ולבבי שאוהב לחיות. הארוחות הדשנות, חיי הלילה התוססים, הנופים הקסומים, הם חלק בלתי נפרד מחופשת סקי בארגנטינה. חופשות סקי מתאימות בדרך כלל לימי החורף, בהם יורדים שלגים, בעיקר במדינות אירופה. ארגנטינה מאפשרת חופשת סקי מאתגרת דווקא בעונת הקיץ. בארגנטינה, עונת הגלישה המומלצת ביותר היא בתקופת הקיץ. למעשה, אוגוסט, החודש הכי חם אצלנו, נחשב לחודש בו בדרך כלל תנאי הגלישה בארגנטינה הם הטובים ביותר.


אתרים מובילים

אתרי סקי בארגנטינה קיימים למכביר, כל אחד מהם מציע רמה ושירות ברמה גבוהה מאוד. אחד מהאתרים הפופולאריים בארגנטינה הוא אתר הסקי סררו קטדרל, המציע לא פחות מ-47 מסלולי גלישה מקצועיים המשתלבים בנופים מרהיבים. מדובר באתר סקי בארגנטינה המציע מגוון מלונות באתר עצמו ובסביבה (ברילוצ'יה, קתדרל). האתר מציע פעילויות סנופארק, מועדוני ילדים, פעילויות שלג, מגוון מפעלי אוכל וממתקים, מסעדות מצוינות, חיי לילה תוססים ועוד.


עוד אתר סקי בארגנטינה שנחשב לפופולארי מאוד הוא צ'פלקו, המגיע לגובה מקסימלי של כמעט 2000 מטר ומציע 29 מסלולי גלישה מקצועיים. חופשת סקי בארגנטינה בצ'פלקו תכלול מגוון פעילויות ייחודיות, כגון רכיבה על מזחלת שלג רתומה לכלבים סיביריים, פארק סנובורד ייחודי ועוד.
עוד אתר סקי בארגנטינה פופולארי מאוד הוא לאס לניאס, הנחשב לאחר מאתרי הסקי היוקרתיים ביותר באזור. האתר מיועד בעיקר לגולשים ברמה מקצועית, בזכות פסגתו הגבוהה – כ-3400 מטרים. באתר 40 מסלולי סקי, ביניהם גם כאלה שמתאימים למתחילים.

 

ניתן לשלב עם חופשת סקי בארגנטינה באזור זה מסלולי טיול מהנים ויפים באופניים או ברגל.
אחד מהאתרים הכי ותיקים בארגנטינה הוא אתר הסקי הפופולארי סררו באיו. מדובר באתר מושלם עבור חופשת סקי בארגנטינה עם הילדים. 20 מסלולי גלישה המגיעים לגובה מקסימלי של 1800 מטרים, שיעורי סקי לילדים קטנים ולמבוגרים, קייטנות סקי, אפשרויות דייג ומגוון אטרקציות שונות ומשונות.
לסיכום, חופשת סקי בארגנטינה היא אידיאלית עבור כל סוג של חופשה ומעניקה לנופשים פעילויות, מסלולי גלישה מקצועיים, אירוח לבבי, מסעדות משובחות, חיי לילה תוססים ואינסוף אטרקציות.
 
אתרי סקי בארגנטינהלאס לניאס / Les lenas
לה הויה / La Hoya
לוס פניטיאנטס / Los Penitentes
סרו קסטור / Cerro Castor
סררו באיו / Cerro Bayo
סררו קטדרל / Cerro Catedrall
צ'פלקו / Chapelco
קאוויאהיו / Caviahue