תנאי שימוש באתר


תנאים כללים והגבלת אחריות

 1. ברוכים הבאים לאתר skibid (להלן: "skibid"), בטרם שימוש במידע שנמצא באתר או שניתן להשיגו באמצעות האתר או ביצוע פעולה באתר עצמו, אנא קרא את התנאים המפורטים להלן בעיון, מאחר ושימוש באתר מותנה בהם. ע"י כניסתך לאתר הינך מאשר את הסכמתך לאמור בתנאים אלה, ולא תתקבל טענת גולש כנגד חוסר ידיעת התנאים והאמור בהם, בדיעבד.
 2. צוות skibid כמפעילי האתר, בעלי זכות בכל עת לעדכן, להוסיף או לגרוע מהתנאים, הכללים והגבלת האחריות שיוצגו להלן. השינויים האמורים יכולים להיעשות ללא כל הודעה מראש לגולש, ומרגע שיוצגו באתר הינם מחייבים.
 3. בתקנון זה:
  "תכנים": מידע, תמונות, סרטי וידיאו, חדשות, כתבות, תחזיות מזג האוויר, אירועים, סקירות, טיפים, נתונים, ידיעות, הערכות וכיוצא בזה.

פרסום תכנים באתר

 1. skibid עושה את מירב המאמצים על מנת להציג תכנים מלאים, עדכניים, נכונים ,אובייקטיבים ומדויקים. התכנים שמוצגים ב skibid - מבוססים על מחקר המבוצע ע"י צוות האתר ומבוסס על אינפורמציה המצויה ברחבי האינטרנט ופתוחה לציבור הרחב. לפיכך, התכנים אינם נמצאים באחריותנו או בשליטת מפעיל האתר skibid.
 2. הגולש מבין כי התכנים המוצגים ב skibid אינם בגדר ייעוץ מקצועי ואינם תחליף לייעוץ מקצועי skibid .אינה אחראית לתכנים אלו ולתוצאות, ישירות או עקיפות, העלולות להיגרם לגולש או לצד ג' כלשהו עקב פעולה בהתבסס על תכנים אלו. על הגולש חלה אחריות המלאה והבלעדית לפעולותיו ולתוצאותיהן.
 3. בנוסף, קיימים תכנים ב skibid - המוצגים ללא התערבות מפעיל האתר בתוכן (לדוגמא תחזיות מזג האוויר וכמויות שלגים). לכן, מפעיל אתר ,skibid לא ישא באחריות כלפי הגולש, לגבי נכונות ומהימנות התכנים שמוצגים באתר ,skibid או כל נתון אחר, שנלקח באופן ישיר או עקיף מאחד ממאגרי המידע השונים, ומוצג באתר.
 4. skibid לא יסע בכל אחריות ביחס לתכנים המתפרסמים באתר וכן אינו אחראי לדירוג שנעשה ע"י הגולשים - תוכנם, מהימנותם, דיוקם, אמינותם והשפעתם על הגולשים המשתמשים באתר ולא תהא אחראית לכל נזק, הפסד, אובדן רווח, אי נוחות, תשלום, הוצאה, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו לגולש או לכל צד ג' בשל הסתמכות ושימוש בתכנים המתפרסמים באתר.
 5. הקישורים (links) לאתרים אחרים, מתוך האתר נועדו לנוחיות הגולש בלבד, ואין skibid אחראי לתוכנם של אתרים אלה, מהימנותם או תקינותם. הכניסה לאתרים כאמור והשימוש בתכנים המופיעים בהם הינם באחריות הגולש בלבד. הימצאות קישור לאתר מסוים ב - skibid אינו מהווה אישור לכך שהמידע באתר זה אמין, מהימן, מלא או מעודכן. מפעיל האתר רשאי בכל עת להסיר, להוסיף או למנוע הוספת קישור ע"פ שיקול דעתו הבלעדי.

פרסום חופשות סקי באתר

 1. skibid מפרסם חופשות סקי/ דילים/ מבצעים (להלן: "חופשות סקי") של סוכני נסיעות המתעסקים בתחום הסקי בארץ, המתעדכנות מדי יום או כמה פעמים במהלך היום ב -.skibid חופשות הסקי אותן מפרסם ,skibid שאובות מתוך פרסומי האתרים של סוכני נסיעות שונים. skibid עושה את המאמצים המרביים על מנת לפרסם את חופשות הסקי העדכניות ביותר, אולם אין skibid אחראי לדיוקם המוחלט.
 2. skibid למעשה משמש כמקשר בין סוכני הנסיעות הגדולים בישראל לבין הגולש ונותן במה לסוכני הנסיעות בישראל להציג את חופשות הסקי ב - .skibid על כן ,skibid אינו קשור לתנאים, הכללים והגבלת האחריות של סוכני הנסיעות השונים. גולשים המעוניינים לעיין בתנאים, הכללים והגבלת האחריות מוזמנים לפנות בדרישה לסוכני הנסיעות עצמם.
 3. skibid אינו משמש כסוכנות נסיעות ועל כן הוא לא מוכר חופשות סקי. לפיכך, skibid אינו אחראי על חופשות הסקי שמפורסמות באתר לרבות מחירי חופשות הסקי, תנאי והליך התשלום, טיב ואיכות השירותים ומוצרים השונים שנמסרו לגולש הכוללים שירותי מלון, חברות תעופה חברות השכרה וכיוצא בזה. לאור האמור לעיל, טיב והעמידה בתנאי העסקה שהוצגו באתר skibid הן באחריות סוכני הנסיעות בלבד אל מול הגולש.
 4. יודגש, כי המחירים המוצגים באתר הם תחת אחריותם הבלעדית של סוכני הנסיעות בלבד.
 5. skibid אינו מתחייב שבשטח הפרסום המציג חופשות סקי בכל מדינה, יופיעו חופשות סקי של כל סוכני הנסיעות הקיימים בשוק או הפועלים ברשת, אמנם skibid יעשה את מירב המאמצים לעבוד עם כמה שיותר סוכנויות, על מנת שלגולש יהיה את הכוח להשוות מחירים בין כמה שיותר סוכנויות, ולבחור את חופשת הסקי שמתאימה לו.
 6. יודגש, חופשות הסקי המפורסמות ב skibid מפורסמות בתום לב ובצורה אובייקטיבית לתועלת ציבור הגולשים בישראל ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה ו/או חוות דעת ביחס לאותם חופשות skibid .מעניק במה המציגה חופשות סקי של סוכנויות, ובכך מאפשרת תחרות שוויונית וצודקת בניהן. אותה במה מעבירה את הכוח הבחירה לגולש שיבחר את החופשה האטרקטיבית ביותר בשבילו.