סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 
 

כתבות


סקירה ביינדינגס של ברטון EST הבחירה של הדור החדש

08-12-2011


 

 

 

נכתב ע"י צוות סקי-פס
 

 

 

מזה ארבע שנים ברטון מחוללת מהפכה בכל מה שידעתם על בורדים, ביינדינגס ומה שביניהם.


אם עד היום נאלצתם לגלוש עם ביינד בעל בסיס קשיח הפוגע בחוויית הגלישה המלאה, טכנולוגיית ה-EST (Extra Sensory Technology) יוצרת חוויית גלישה חדשה לחלוטין על ידי ביטול הבסיס לגמרי. את מקומו תופסת רפידה משככת זעזועים המתחברת בצורה אופטימלית לצ'אנל, המסילה שתפסה את מקומן של ההברגות המיושנות.

אז מה זה אומר בדיוק? זה אומר שכיום אתם מקבלים מהביינד שלכם (ההגה של הבורד, כן?) הרבה יותר:

 

* יותר תחושה - מכיוון שאין בסיס קשיח אלא כרית, אין מה שמפריד ביניכם לבין הבורד. בעבר, הבסיס הקשיח של הביינד היה יוצר "שטח מת" על הבורד והופך אותו לקשיח לחלוטין מתחת לרגלי הגולש. עכשיו, עם רפידה רכה במקום הבסיס הקשיח, תחושת הגלישה מועברת בצורה מלאה, בהרמוניה מוחלטת עם ה-FLEX של הקרש. זו ההגדרה המושלמת ל-FEEL  החמקמק.


* יותר ריפוד – לבחירתכם 5 רפידות בעלות קשיחות משתנה, המספקות איזון מושלם בין שיכוך זעזועים לשליטה מלאה ומדויקת.

 

* יותר אפשרויות כוונון – או יותר נכון,  יכולת כוונון בלתי מוגבלת! למה להסתפק בדיסקית המכתיבה מרווחי כוונון של 3 מעלות בלבד?- למה להגביל את עצמכם בבחירת גודל הפיסוק לפי ההברגות בבורד? עם ה-EST אתם חופשיים לבחור מה שמתאים בדיוק לכם. התאמה אישית במלוא מובן המילה, עד לרמה של מעלה ואף חצי מעלה- איך שתרצו, ומה שהכי מתאים לכם באותו הרגע ואותם התנאים. מעבר לכך, את כל הכוונונים האלה ניתן לעשות אף מבלי לנתק את הנעל מהביינד.
 
השנה, כמו בכל שנה מאז 1977, ברטון ממשיכים לדחוף את ענף הסנובורד קדימה, לעבר העתיד,

ומביאים לכם טכנולוגיות חדשניות שתוכלו למצוא בקולקציית ביינדינגס ה-EST שלהם לעונת 2012

עם מגוון ומבחר שיתאים לכל רמה ולכל כיס: 
 
Diode EST:

הביינד שאפילו ברטון חששו לחלום עליו..
בין הבסיס העשוי משילוב סיבי קרבון וניילון עם אחריות לכל החיים(!) ובין הקשת האחורית, קיים ציר ייחודי לברטון המעניק מעבר תנועה טבעי יותר ואף משפר ומגביה את ה-ollie שלכם.

הגב החדש לחלוטין עשוי מיציקה אחת של סיבי קרבון המקנה לו יחס כוח-משקל חסר תקדים.

הדיוד מתהדר גם בכרית חדשה, ה-ShredBED 3.0 העשויה משכבה כפולה אך דקה במיוחד של EVA ל-feel אמיתי יותר ומעבר תנועה חד יותר.

ומה עוד לא נאמר על הרצועות של ברטון? רצועת ה-React Strap אוחזת את הקרסול באופן מלא המונע תזוזות מיותרות ומעניק שליטה ויציבות מקסימליים. רצועת הבהונות המתקדמת לא תזוז לשום מקום ותאפשר גלישה חסרת מעצורים ללא דאגות.

הדיוד הוא הביינד האולטימטיבי לגולש שבאמת מבין עניין.


CARTEL EST:
הביינד האהוב קיבל מייקאובר רציני וחוזר אליכם איכותי מתמיד.
גב א-סימטרי עם ריפוד איכותי יאפשר לכם להרגיש בטוחים ויציבים במהירויות גבוהות ויספק תגובה מהירה במיוחד בקארבינג.
הקרטל קיבל כרית חדשה, AutoCANT SensoryBED, המעניקה לרגל מנח טבעי באופן אוטומטי לגלישה נוחה וחלקה יותר ומעייפת פחות. מעטפת הקרטל עשויה מסיבי ניילון ופיברגלאס למעבר אנרגיה מהיר ומדויק במיוחד. רצועת הקרסול של הקרטל מלאה בג'ל כך שאתם עשויים בכלל לשכוח שאתם מחוברים לביינד.
הקרטל EST מתאפיין בהעברת תנועה מעולה, כך שכל גולש עם ניסיון, החל ממספר שבועות ועד לעונות שלמות ברזומה, ייהנה ממנו כמו שלא נהנה מביינד מימיו.


 
Mission EST:

הביינד הנמכר ביותר בעולם מככב בליגה של הגדולים
לכבוד עונת 2012 קיבל המישן מסכת שידרוגים, כך שבנוסף לבסיס המעולה וגב ה-Team Skyback, הוא קיבל גם את רצועת הבהונות Gettagrip שעד עכשיו הייתה שמורה לביינדינגס היקרים יותר. בנוסף, למישן EST כרית חדשה ומשופרת המעניקה שיכוך זעזועים מתקדם תוך שמירה על Feel אמיתי.

בשורה התחתונה, המישן הוא הביינד הכי נוח שתגלשו עליו, לא משנה אם זה השבוע הראשון או העשירי שלכם.

 


Custom EST

הביינד האידאלי למי שמחפש מקסימום נוחות במינימום מחיר.

הקאסטום EST הוא תוצאה של פיתוח קדחתני במטרה ליצור ביינד נוח ומפנק במיוחד שימרח חיוך ענק על הפנים של הגולש כבר מהרגע הראשון שלו על השלג.

בעונה הנוכחית הקאסטום גם כן עבר שדרוג וקיבל את הגב של הקרטל של שנה שעברה. בשילוב עם הרצועות המעולות והכרית הניתנת להחלפה, הקאסטום הפך לביינד מתקדם במחיר שווה לכל כיס.


 
יש עוד שלל דגמי EST ומכולם תוכלו להתרשם בחנויות סקי-פס בת"א וחיפה.

www.burton.co.il 


 


דירוג גולשים 3.1

חיפוש חבילת סקי


מדינה מועדפת
אתר מועדף


טופס להזמנת חופשת סקי


  מדינה: 

  אתר: