סקי באוסטריה
אוסטריה
סקי בצרפת
צרפת
סקי באיטליה
איטליה
סקי בבולגריה
בולגריה
סקי בשוויץ
שוויץ
סקי באנדורה
אנדורה
סקי בארה"ב
ארה"ב
סקי בסלובקיה
סלובקיה
סקי בצכיה
צכיה
 
 

כתבות


סקירה על סוכנות הנסיעות פינגווין

06-09-2013


חברת פינגווין הוקמה ב-2006 ופועלת כחברה עצמאית החל משנת 2009. חברת פינגווין משווקת שירותי תיירות ונסיעות בכל עונות השנה. מקים החברה הוא מדריך סקי מקצועי, שעוסק בייעוץ ושיווק חופשות סקי במשך שנים.
חברת פינגווין מייצגת באופן בלעדי בתי מלון באתר הסקי המפורסם Bansko, אשר ידוע כאחד האתרים המובילים במזרח אירופה. בתי המלון שהחברה מייצגת בארץ נמצאים במרחק הליכה מהמעליות הראשיות באתר ושני נציגים דוברי עברית משרתים את לקוחות החברה באתר.


חברת פינגווין היא בין החברות המובילות בשיווק קייטנות סקי בהדרכה בעברית בחופשות החגים, וחבילות סקי למשפחות במועדוני קלאב-מד. החברה משווקת גם חבילות הכול כלול ברחבי אירופה, חופשות ספא והשכרת וילות פרטיות ביוון ובקפריסין.
באתר האינטרנט של חברת פינגווין ניתן לקבל מידע על החבילות והיעדים השונים, כמו גם להזמין את החבילה המתאימה ביותר עבורכם. באתר של פינגווין סקי תוכלו להתרשם מאתרי הסקי הייחודיים והטובים בעולם, ולהרכיב לעצמכם את חבילת הסקי בה אתם מעוניינים. תוכלו להזמין באתר של פינגווין חבילות סקי עם הילדים, חבילות המיועדת לקבוצות, זוגות שמעוניינים לבלות חופשה רומנטית וכדומה.

 
פינגווין סקי מציעה מגוון גדול מאוד של חבילות סקי, בעיקר במדינות אירופה האלגנטיות והיפות, המבטיחות חופשה מיוחדת במינה. תוכלו לצאת עם פינגווין אל חופשת סקי מרתקת ועוצרת נשימה בשוויץ, צרפת, איטליה, נסיכות אנדורה, בולגריה, אוסטריה ועוד.
חבילות סקי של חברת פינגווין כוללות טיסות סדירות של חברות התעופה הגדולות, לצד טיסות שכר, הכל כמובן לפי בחירתו ותקציבו של הלקוח. היועצים המקצועיים של פינגווין סקי יסייעו לכם להרכיב ולבחור את החבילה האידיאלית ביותר עבורכם.


חברת פינגווין מציעה מגוון חבילות סקי מכל סוג ולכל מטרה. פינגווין מציעה חופשות סקי מיוחדות עבור הציבור הדתי, בתנאים מיוחדים וארוחות כשרות. גם אם בא לכם לצאת לחופשה קצרה ומאתגרת בסוף השבוע – חברת פינגווין היא הכתובת. באתר תוכלו להתרשם ממגוון חופשת סקי אטרקטיביות המיועדות בדיוק למטרה זו.
החבילות האטרקטיביות של חברת פינגווין סקי לא כוללות רק טיסות, בתי מלון יוקרתיים ואתרי סקי מרהיבים, אלא גם ליווי צמוד של נציגי פינגווין והדרכות סקי בשפה העברית, כך שגם מי שלא ממש התנסה בספורט הלבן אי פעם, יוכל לעשות זאת ללא בעיה.


דירוג גולשים 3.1

חיפוש חבילת סקי


מדינה מועדפת
אתר מועדף


טופס להזמנת חופשת סקי


  מדינה: 

  אתר: